Pojď k nám do týmu!

Jsme mladá firma, která roste a nebojí se výzev. Hledáme zkušené profesionály, ale i juniory, kteří jsou na začátku své kariéry. Studentům nabízíme zkrácené úvazky a možnost si u nás napsat bakalářku, diplomku nebo dokonce disertačku. Našich lidí si ceníme a pracujeme na jejich rozvoji. Chceme, abys i Ty u nás rostl a mohl si říct, že práce v Netcope Ti dala hodně dobrých zkušeností. Byť si nemůžeme dovolit všechno jako velké firmy, dbáme na to, aby byl každý spokojený. Velké množství rozhodnutí děláme společně, a i Tebe zapojíme do rozhodování hned od začátku. Věříme v kolektivní budování firemní kultury, kterou máme všichni rádi.
Pokud jsme Tě zaujali, mrkni na naše otevřené pozice a pošli nám svoje CV.

FPGA DEVELOPER

Evaluate your experience, participate in interesting projects, and either develop products that are used by global customers. We're looking for an FPGA Developer.

SW Developer

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu na pozici SW Vývojář.

FPGA Developer

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu na pozici FPGA Developera.

High Frequency Trading Platform Developer

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci.

Tester síťových produktů

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu na pozici Testera.

GRAFIKA_heads_invitation-(1).png

Proč k nám? Nabídneme Ti příjemné prostředí  malé firmy, kde se všichni znají. Společně pořádáme různé akce jako ježdění na motokárách, na dračích lodích, grilovačky, Do práce na kole, vánoční večírek, minigolf, laser game a mnohé další. Mrkni na náš Facebook profil a uvidíš. ;) 

Nenašel jsi pozici, která by Ti vyhovovala na sto procent? Nevadí! Stejně se nám ozvi a probereme Tvoje možnosti u nás. Setkání s námi se bát nemusíš. Pobavíme se u výborné kávy, dostaneš od nás domácí úkol ke zpracování, a když budeš chtít, můžeš si u nás vyzkoušet pracovní den nanečisto. :) 
Těšíme se na Tvůj životopis, případně i LinkedIn profil.

 

věříme, že tě naše pozice zaujala a těšíme se na tvé cv:
jobs@netcope.com