Pojď k nám do týmu!

Jsme mladá firma, která roste a nebojí se výzev. Hledáme zkušené profesionály, ale i juniory, kteří jsou na začátku své kariéry. Studentům nabízíme zkrácené úvazky a možnost si u nás napsat bakalářku, diplomku nebo dokonce disertačku. Našich lidí si ceníme a pracujeme na jejich rozvoji. Chceme, abys i Ty u nás rostl a mohl si říct, že práce v Netcope Ti dala hodně dobrých zkušeností. Byť si nemůžeme dovolit všechno jako velké firmy, dbáme na to, aby byl každý spokojený. Velké množství rozhodnutí děláme společně, a i Tebe zapojíme do rozhodování hned od začátku. Věříme v kolektivní budování firemní kultury, kterou máme všichni rádi.
Pokud jsme Tě zaujali, mrkni na naše otevřené pozice a pošli nám svoje CV.

Software Developer

Klíčová slova: #C++, #Continuos Integration, Continuous Delivery, #Git, #Linux, #Unit Testing, #Linux, #Python

SW Developer - Architect

Klíčová slova: #C++, #Continuos Integration, Continuous Delivery, #Linux, #Unit Testing, #Linux, #Python

Scrum master pro Netcope

Klíčová slova: Scrum master, agile, C, C++, feedback, FPGA, management, mentoring, koučing, facilitace, rozvoj, architektura, kvalita, produkt

FPGA DEVELOPER

Key Words: FPGA, VHDL, Verilog, Xilinx, Intel, firmware, hardware, Vivado, Quartus, Modelsim

SW Developer

Klíčová slova: C/C++, TCP/IP, hardware, Linux, CentOS, bash, Git, English, DPDK, Ubuntu

FPGA Developer

Klíčová slova: FPGA, VHDL, Verilog, Xilinx, Intel, firmware, hardware, Vivado, Quartus, Modelsim

High Frequency Trading Platform Developer

Klíčová slova: FPGA, Xilinx, Linux, UDP Multicast, TCP/IP, FIX/FAST, VHDL, Git, Tick to trade, Vivado simulator, Wall Street, Sub-microsecond latency, Market data, order entry, book building

GRAFIKA_heads_invitation-(1).png

Proč k nám? Nabídneme Ti příjemné prostředí  malé firmy, kde se všichni znají. Společně pořádáme různé akce jako ježdění na motokárách, na dračích lodích, grilovačky, Do práce na kole, vánoční večírek, minigolf, laser game a mnohé další. Mrkni na náš Facebook profil a uvidíš. ;) 

Nenašel jsi pozici, která by Ti vyhovovala na sto procent? Nevadí! Stejně se nám ozvi a probereme Tvoje možnosti u nás. Setkání s námi se bát nemusíš. Pobavíme se u výborné kávy, dostaneš od nás domácí úkol ke zpracování, a když budeš chtít, můžeš si u nás vyzkoušet pracovní den nanečisto. :) 
Těšíme se na Tvůj životopis, případně i LinkedIn profil.

 

věříme, že tě naše pozice zaujala a těšíme se na tvé cv:
jobs@netcope.com