Join our team of professionals

Netcope Technologies is a leading manufacturer and provider of high-performance network solutions. For our growing company we are looking for enthusiastic people with a passion for technology and innovations. If you would like to drive your career and make a difference through your work, join our team.

FPGA VERIFICATION ENGINEER

Chceš se zúčastnit revoluce v oblasti počítačových sítí? Do našeho týmu hledáme nového kolegu se zaměřením na verifikaci digitálního hardware s technologií FPGA.

Business Development Manager

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu na pozici BDM.

Application Engineer

Chceš se zúčastnit revoluce v oblasti počítačových sítí? Hledáme kolegu na pozici application engineer.

SW Vývojář

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme nového kolegu - softwarového vývojáře do našeho Brněnského týmu.

FPGA Developer

Zajímáš se o vývoj moderních řešení nad technologií FPGA? Do našeho týmu hledáme nového kolegu se zaměřením na návrh digitálního hardware s technologií FPGA.

High Frequency Trading Platform Developer

Do našeho týmu hledáme nového kolegu se zaměřením na návrh digitálního hardware s technologií FPGA pro oblast nízkolatenčního obchodování.

Presales Engineer

Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu na pozici Presales engineer.

Tester síťových produktů

Chceš se zúčastnit revoluce v oblasti počítačových sítí? Zhodnoť své zkušenosti, podílej se na zajímavých projektech a buď u vývoje produktů, které používají světoví zákazníci. Hledáme kolegu testera.

Netcope Technologies excels in packet capture and
packet processing technologies and low-latency trading
solutions. Our focus is on delivering state-of-the-art solutions
for high-speed and low-latency networks. Our portfolio covers
the whole field of products for the hardware acceleration
of network traffic processing using FPGA technology. These
products are ideal for all OEM vendors, R&D customers and
end customers to develop and deploy hardware-accelerated
solutions. Learn more.

If you are interested in any of the positions above, please send your CV to: jobs@netcope.com