Něco málo o nás :)

Jsme mladá aktivní firma, nebojíme se experimentovat, ceníme si přátelské atmosféry a zábavy při práci. Naší misí je zpřístupnit FPGA technologii všem uživatelům a vývojářům hledajícím vysokou propustnost a nízkou latenci ve svých síťových aplikacích. 
Na technickém poli máme za sebou nemálo úspěchů v oblasti akcelerace síťového provozu. Naše řešení využívají datová centra, telco operátoři, obchodníci na burze, nebo firmy řešící síťovou bezpečnost. I díky těmto zkušenostem se nám podařilo navázat strategické partnerství s Intelem. 
Produkt, který vyvíjíme a přináší nám úspěch, se dá charakterizovat jako firmware as a service. Ve stručnosti dokážeme pomocí vysokoúrovňového jazyka P4 popsat, co by firmware měl dělat a ten pak pro zvolenou kartu vyrobíme v řádu maximálně hodin.

DJI_0159fb.jpg

Senior C++ developer

Klíčová slova: C++, OOP, unit tests, Linux, Bash, Git, TCP/IP, DPDK, CI/CD, English

Senior C++ developer - architect

Klíčová slova: C++, OOP, unit tests, CI/CD, Linux, Bash, Git, TCP/IP, DPDK, English

Senior FPGA Developer

Klíčová slova: FPGA, VHDL, Verilog, Xilinx, Intel, firmware, hardware, Vivado, Quartus, Modelsim, C/C++, Linux, Bash, Git, TCP/IP, Chipscope, Signal Tap, English

Junior FPGA Developer - student

Klíčová slova: FPGA, VHDL, Verilog, Xilinx, Intel, firmware, hardware, Vivado, Quartus, Modelsim

FPGA DEVELOPER EN

Key Words: FPGA, VHDL, Verilog, Xilinx, Intel, firmware, hardware, Vivado, Quartus, Modelsim

High Frequency Trading Platform Developer

Klíčová slova: FPGA, Xilinx, Linux, UDP Multicast, TCP/IP, FIX/FAST, VHDL, Git, Tick to trade, Vivado simulator, Wall Street, Sub-microsecond latency, Market data, order entry, book building

GRAFIKA_heads_invitation-(1).png

Proč k nám? Nabídneme Ti příjemné prostředí  malé firmy, kde se všichni znají. Společně pořádáme různé akce jako ježdění na motokárách, na dračích lodích, grilovačky, Do práce na kole, vánoční večírek, minigolf, laser game a mnohé další. Mrkni na náš Facebook profil a uvidíš. ;) 

Nenašel jsi pozici, která by Ti vyhovovala na sto procent? Nevadí! Stejně se nám ozvi a probereme Tvoje možnosti u nás. Setkání s námi se bát nemusíš. Pobavíme se u výborné kávy, dostaneš od nás domácí úkol ke zpracování, a když budeš chtít, můžeš si u nás vyzkoušet pracovní den nanečisto. :) 
Těšíme se na Tvůj životopis, případně i LinkedIn profil.

 

věříme, že tě naše pozice zaujala a těšíme se na tvé cv:
jobs@netcope.com