Back Office Assistant

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Back Office Assistant.

Jsme rychle rostoucí český výrobce řešení pro vysokorychlostní počítačové sítě. Naše produkty jsou používány celosvětově předními zákazníky z oblasti poskytovatelů internetu, výrobců síťových zařízení, ale i obchodníky na elektronických burzách. Nejsme pobočkou zahraniční korporace, ale naopak si určujeme vlastní pravidla fungování. Expandujeme do USA, Evropy i Asie.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:

  • správa vozového parku
  • administrativní podpora managementu
  • organizace a zajištění firemních eventů
  • zajištění servisu pro návštěvy
  • komunikace se správou budovy
  • objednávání kancelářského materiálu/majetku, komunikace s dodavateli
  • vedení agendy příchozí a odchozí pošty
  • zajišťování služebních cest včetně objednávání letenek, pojištění atd.
  • správa elektronického docházkového systému
  • vedení a aktualizaci veškeré HR administrativy
  • realizace kompletního náborového procesu nových zaměstnanců
  • zpracování ad hoc úkolů (reporty, přehledy,..)
  • příprava podkladů pro odeslání zásilek
  • zajištění přepravy zásilek, komunikace s dopravci

JAKÉ POŽADAVKY BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT:

  • min SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ
  • praxe na obdobné pozici výhodou (HR admin, Back office admin,..)
  • pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně se rozhodovat
  • jste komunikativní a máte týmového ducha
  • nevadí Vám pestrá náplň práce
  • máte rádi nové výzvy
  • řid. průkaz sk. B

CO NABÍZÍME:

  • možnost stát se součástí špičkové české technologické společnosti s globální působností
  • prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
  • mladý kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • mnoho zajímavých benefitů a podíl na zisku společnosti
  • pravidelně pořádané firemní akce či sportovní aktivity
Sami si stanovujeme pravidla našeho fungování, sami si definujeme cíle a pracovní postupy.
Pokud se chceš připojit do našeho týmu a mít tak možnost stát se leaderem v rychle rostoucí
společnosti expandující do celého světa, tak nám zašli svůj životopis a motivační dopis
na emailovou adresu jobs@netcope.com.