Scrum master pro Netcope

Scrum master, agile, C, C++, feedback, FPGA, management, mentoring, koučing, facilitace, rozvoj, architektura, kvalita, produkt

Koho hledáme?

Kdybychom chtěli být struční, tak hledáme Scrum mastera do prostředí, kde běží Large Scale Scrum. Jenže dnes si pod touto rolí představuje každý někoho jiného. 
U nás máme dva týmy a oba budeš mít na starost. Chtěli bychom silnou osobnost, která dokáže dát své ego stranou a udělá vše pro pomoc týmu i celé naší firmě. Ne vždy to bude jednoduché, ale budeš mít podporu vedení, na kterou se můžeš 100% spolehnout, skvělého product ownera a výborný development team. Agile se nám líbí, posouvá nás vpřed, ale neimplementujeme agile, zefektivňujeme naši každodenní práci, aby se nám dobře pracovalo, něco se naučili a práce nás bavila.
Tvé přednosti by měly být otevřenost, komunikativnost, zvídavost, odhodlanost pomoct a umět motivovat. Jsme lidi a děláme chyby, ale neděláme je naschvál. Sběr a sdílení feedbacku, koučing, facilitace našich diskuzí a schopnost nás něco nového naučit a posunout nás tak dál, bude to, co Ti pomůže získat u nás velký kredit. U nás nejsou hranice, které by nešlo posunout, pokud chceš a víš jak.
Po technické stránce bys měl být vývojář, ale vyvíjet určitě nebudeš. Pokud zvládáš jazyky jako je C nebo C++, budeš to mít jednodušší, ale vystačíš si s programátorskými schopnostmi v jakémkoliv jazyce. Hodně ti pomůže zkušenost s paralelizovaným zpracováním dat, protože pracujeme i s HW a tam se to hodí. 
Angličtina: B2 až C1, jinak si s našimi zákazníky nepokecáš.

Něco o nás

Jsme mladý aktivní startup, nebojíme se experimentovat, ceníme si přátelské atmosféry a zábavy při práci. Lidé se u nás vzájemně poslouchají, protože každý má možnost ovlivňovat chod firmy. 
Na technickém poli máme za sebou nemálo úspěchů v oblasti akcelerace síťového provozu. Prosadili jsme se na trhu jako výrobce a dodavatel unikátních vysoce výkonných síťových karet s FPGA čipy, pro které vyvíjíme i SW. Naše řešení využívají datová centra, telco operátoři, obchodníci na burze, nebo firmy řešící síťovou bezpečnost. Za tyto úspěchy firma sklidila ocenění Česká Hlava 2016, jsme také držitelé dvou mezinárodních patentů.
I díky těmto zkušenostem se nám podařilo navázat strategické partnerství s Intelem. Protože pracujeme hlavně v Linuxu, věříme, že práce v komunitách a přispívání do open source knihoven a frameworků je nedílnou součástí naší práce.
Díky doposud nasbíraným zkušenostem jsme se pustili do nového produktu: firmware as a service. Ve stručnosti dokážeme pomocí jazyka P4 popsat, co by FW měl dělat a ten pak pro zvolenou kartu vyrobíme v řádu maximálně hodin. 

My Ti kromě super práce nabízíme              

  • Společnost, která hraje extraligu ve svém oboru
  • Profesně porosteš a budeš si moct organizovat svou práci
  • 13. plat
  • Staneš se součástí bezva kolektivu, který nezkazí žádnou legraci. Všichni si tykáme a s dress codem si hlavu nelámeme
  • Budeš komunikovat a spolupracovat se zákazníky z celého světa
  • Flexibilní pracovní dobu, stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce jako teambuildingy a vánoční večírek bereme jako samozřejmost
  • Budeš si moct vychutnat výbornou kávu na účet podniku nebo si zahrát nějakou hru v naší relax zóně
  • Přijdeš do neformálního prostředí, kde nebudeš svázán korporátními pravidly
  • Pokud rád sportuješ, dostaneš od nás multisportku
  • Firemní tarif